tel/fax: +48 94 35 252 43
e-mail: bimac@wp.pl

Import

Podstawą naszej działalności jest import i dystrybucja artykułów AGD. Importujemy wysokiej jakości towary z krajów Unii Europejskiej, głównie z Włoch. Zajmujemy się również dystrybucją produktów oferowanych przez polskich producentów. Swoją ofertę kierujemy do firm sprzątających, hurtowni oraz sklepów AGD.

Oferujemy głównie artykuły gospodarstwa domowego takie jak:


końcówki do mopa
Bardzo chłonne, solidnie wykonane i trwałe mopy (przeznaczone do wielokrotnego użytku ). Wszystkie typowe EURO trzonki pasują do tych mopów, gwint znormalizowany.
miotły do zamiatania
Miotły do prac porządkowych przeznaczone do zamiatania powierzchni zewnętrznych, hal, magazynów itp. Długie odporne elastyczne włosie i trwała oprawa.
szczotki do naczyń
Niezastąpione przy zmywaniu. Dokładnie usuwają nawet zaschnięte zabrudzenia z naczyń i garnków.
kije
Uniwersalne kije przeznaczone do wszystkich szczotek, mopów, mioteł itp. Trwałe i bardzo wygodne w użytkowaniu.
zestawy do sprzątania
Oferujemy kompletny asortyment sprzętu ręcznego, w zależności od wyposażenia spełniający różne zadania i dostosowany do rodzaju sprzątanych obiektów.
patelnie
W ofercie m.in. specjalna seria Pensofal-Inducta z opatentowanym dnem, przeznaczonym do gotownia i smażenia na płytach indukcyjnych.
garnki
Oferujemy prawdziwe Włoskie naczynia kuchenne wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Nie wchodzą w żadne reakcje z pożywieniem, są łatwe do utrzymania w czystości.
mopy
Bardzo chłonne, solidnie wykonane i trwałe mopy (przeznaczone do wielokrotnego użytku ). co sprawia, że posłużą nam bardzo długo.
kubki z  zaparzaczem i przykrywką
Idealne rozwiązanie dla miłośników herbaty. W tym kubku doskonale zaparzy się każdy jej rodzaj . Równie skuteczny do zaparzania ziół.
oraz wiele innych
Oferujemy m.in. deski do krojenia, kawiarki.
Pragniemy aby Państwo także dołączyli do grona naszych wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty i możliwości współpracy.

 

 

 

 

Firma handlowa BIMAC działa na rynku od roku 1993. Od początku działalności zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego. Nasz towar pochodzi z krajów Unii Europejskiej m.in. Włoch, Niemiec, Holandii a także od głównych producentów tej branży w kraju.

Promocje

MOPY | RITORTO SUPERWHITE

Klasyczny mop (wkład) produkcji włoskiej. Wyprodukowany z uszlachetnionej bawełny. Mop bardzo chłonny, solidnie wykonany i trwały (przeznaczony do wielokrotnego użytku). Nie pozostawia kłaczków, smug, jest miękki i doskonale zbiera wodę. Czyści skutecznie duże powierzchnie podłóg.
MIOTŁY I SZCZOTKI do sprzątania

Miotły i szczotki do prac porządkowych, przeznaczone do zamiatania powierzchni zewnętrznych, hal, magazynów itp. Długie odporne elastyczne włosie i trwała oprawa.

Kontakt
Bimac
78-100 Kołobrzeg
Niekanin, ul. Pogodna 1
tel/fax: +48 943 525 243
e-mail: bimac@wp.pl